RSZE1S35M Reléaljzat 1 váltóérintkezős reléhez, Schneider
Cikkszám:
SCH585
Katalógus:
Készlet:
10 db
Ha olcsóbban szeretné
MennyiségÁr
RSZE1S35M RSB interfész relé aljzat,12A, RSB1A120xx relékhez Schneider
Elektromos csatlakozó típusa csavaros
Szerelési mód kalapsín 35 mm
Funkcionális kiegészítés lehetséges ( visszajelző modul)
Lábak száma 5
Szélesség 15.5 mm
Magasság 78.5 mm
Mélység 67 mm