NSYCRN325200P Fémszekrény 300x250x200mm Schneider
Cikkszám:
FÉMSZEK0003
Katalógus:
Készlet:
Elosztószekrény teli ajtóval és szerelőlappal 300x250x200 NSYCRN325200P Schneider
Szélesség 250 mm
Magasság 300 mm
Mélység 200 mm