LBVN25WCCT bútorvilágító állíthatószínhőmérséklettel 150cm
Cikkszám:
TRACONLPT199
Katalógus:
Készlet:
6 db
LED T5 bútorvilágító állíthatószínhőmérséklettel, sorolható
Műszaki adatok 230 V, 50 Hz, 25 W, 2500 lm, 3000-6500 K, EEI=F
(mm)
Energiahatékonysági osztály
LBVN25WCCT 25 W 35 W 2.500 lm 3.000 - 4.500 - 6.500 K 1.470 × 22 × 28  F