LBVN20WCCT bútorvilágító állíthatószínhőmérséklettel 120cm
Cikkszám:
TRACONLPT198
Katalógus:
Készlet:
8 db
LED T5 bútorvilágító állíthatószínhőmérséklettel, sorolható
Műszaki adatok 230 V, 50 Hz, 20 W, 2000 lm, 3000-6500 K, EEI=F
(mm)
Energiahatékonysági osztály
LBVN20WCCT 20 W 28 W 2.000 lm 3.000 - 4.500 - 6.500 K 1.170 × 22 × 28  F